Gra gminna mimo lekkiej i atrakcyjnej dla uczestników formy jest doskonałym narzędziem edukacyjnym.

Dzięki wykorzystywanym mechanizmom oprócz dzieci i młodzieży, angażować może również dorosłych.
Ponadto organizacja i prowadzenie konkursów nie wymaga dużego zaangażowania ze strony Zamawiającego.

Konkursy internetowe są świetnym narzędziem do przekazywania wiedzy i uczenia młodych ludzi pozytywnych zachowań. W odróżnieniu od tradycyjnych konkursów (np. plastycznych, literackich), prowadzone są one w Internecie, czyli (czy tego chcemy, czy nie), miejscu, które dzieci i młodzież uważają za swoje środowisko. Fakt ten, w ocenie uczestników i ich rodziców, znacząco podnosi atrakcyjność konkursu.

Proponowane przez nas zadania często wymagają pomocy od innych lub przynajmniej szerszej interakcji uczestnika z otoczeniem. Ta cecha prowadzonych przez nas gier, w połączeniu z internetowymi głosowaniami na nadesłane rozwiązania, powoduje znaczące rozszerzenie zasięgu konkursu. O problemach związanych z tematyką konkursu (np. zanieczyszczaniem środowiska przez spalanie odpadów w domowych paleniskach, wysokich kosztach sortowania odpadów etc.) dowiaduje się wielu dorosłych mieszkańców gminy. Przeciętnie grono osób objętych wpływem konkursu jest 20-30 razy większe niż liczba uczestników.

Jeżeli wziąć pod uwagę, że konkurs internetowy trwa ponad miesiąc i angażuje (dla przeciętnej wielkości gry) kilkaset, często ponad tysiąc osób, GryGminne są narzędziem o nieporównywalnej z żadnym z innych mediów skuteczności przekazu w podobnej cenie.

Ponadto oferowane przez nas konkursy internetowe są bardzo wygodne patrząc ze strony Zamawiającego.
Zamówienie gry, obejmujące wszelkie uzgodnienia, odbywa się całkowicie zdalnie.
W skrajnym przypadku zadania Zamawiającego związane z przeprowadzeniem gry ograniczają się do wyselekcjonowania i zaproszenie pożądanej grupy uczestników oraz przyjęcia od nich pisemnych zgłoszeń udziału.

Resztę robimy my.

ATRAKCYJNA FORMA

DUŻY ZASIĘG

DŁUGI CZAS EKSPOZYCJI

KORZYSTNA CENA

PROSTA ORGANIZACJA